Güvenlik

Daha Güvenli Okullar Daha Güvenli Yarınlar…

    Çocuklarımız bulundukları okulda güvende olsun ve onlar keşfederken ebeveyn olarak sizlerin içi rahat olsun diye kurduğumuz Kart Okutma Sistemi ile giriş ve çıkışlarından anında haberiniz olsun. Çocuğunuzu servise kendiniz teslim ediyorsunuz fakat okula teslim edilip edilmediğine dair bilgi alamıyorsunuz. “Acaba okuluna ulaştı mı, serviste unutuldu mu, bir aksilik oldu mu?” gibi kaygılarınızı Güvenli Kart Okuma Sistemimiz sayesinde size “Öğrencimiz okulumuza giriş yapmıştır” diye anında gelen mesaj ile yıkıyoruz!!!

  Okulumuzda iş güvenliği yasası gereği gereken tüm tedbirler eksiksiz alınmıştır. Binamız deprem, hırsızlık, yangın, sel, vb gibi kaza ve felaketlere karşı sigorta  ettirilmiştir.

   Çocuklarınızın güvenliği için öğretmenlerimiz okulda her an, her yerde çocuğunuzun yanındadır. Çocuğunuza yakınlığı ne derecede olursa olsun, yazılı izin olmadan çocuğunuz başkasına teslim edilmez. Bu uygulama servis araçları için de geçerlidir.

   Velinin telefon veya herhangi başka bir iletişim aracı ile vereceği sözlü izin kabul edilmez. Velisi dışında çocuğu okuldan alacak kişiden kimlik ibrazı istenir.